Atnaujinkime bėgimų sezoną Lietuvoje kartu!!!

druskininkai-run-logoSveiki, gerbiamieji mūsų varžybų dalyviai,

norime su jumis pasidalinti džiugia žinia, kad mūsų jau laukia sportiškasis Druskininkų miestas ir po ilgos pertraukos jau pasimatysime „PERSKINDOL Druskininkai Run 2020“ bėgime jau realioje, tiesa – naujoje šio renginio rungtyje ir šioje situacijoje miestui tinkama data!

Kadangi šiuo metu šalyje dar galioja karantino apribojimai dėl dalyvių skaičiaus renginiuose, todėl siūlome jums atnaujintą renginio programą:

Nauja renginio rungtis – Etapinis bėgimas:

  1. Etapas – 2020 05 29-31– 5 km + 1 km (virtualus bėgimas);
  2. Etapas – 2020 06 8-9 – 5 km + 1 km (virtualus bėgimas);
  3. Finalas – 2020 06 13 – 3 km REALUS bėgimas Druskininkuose.

Etapinio bėgimo taisykles rasite varžybų reglamente

Virtualūs bėgimai 2020 m. birželio 15 – 21 dienomis:

  1. maratonas;
  2. pusmaratonis;
  3. 10 km bėgimas;
  4. 5 km bėgimas;
  5. 1 km bėgimas;

Virtualaus bėgimo taisykles rasite varžybų reglamente

Primename, kad PERSKINDOL Druskininkų pusmaratonio ir Trakų pusmaratonio renginių cinklui jau yra pagamintas specialus bendras medalis atspindintis konkretų renginį, bei renginių ciklą ir padalintas į dvi dalis. Finišavus viename iš minėtų pusmaratonių po finišo ir paskelbus savo rezultatą pagal šių taisyklių tvarką Jūs gausite konkrečiam renginiui skirtą medalio dalį.

Finišavus PERSKINDOL Druskininkų virtualiame pusmaratonyje ir pateiktus rezultatą, Jums Jūsų nurodytu paštu bus išsiųstas medalis. Dalyvaujant etapinio bėgimo varžybose bus siunčiamas vienas medalis už varžybas, o ne už kiekvieną etapą atskirai. Dalyviai, norintis gauti medalį paštu privalo užpildyti šią lentelę, SPAUSTI ČIA

Pusmaratonio bei maratono dalyviams specialios dovanos!

Visiems dalyviams, kurie užsiregistruos ir įveiks pusmaratonio bei maratono nuotolius kartu su dalyvio medaliu bus papildomai dovanų išsiųsti renginio marškinėliai bei kitos mūsų rėmėjų dovanos.

Tegu visas birželio mėnuo mums bus sportiškas!

Iki realaus ir gyvo susitikimo Druskininkuose birželio 13 d.!!!

REGISTRACIJA