Startavo registracija į 8-ąjį EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonį

traku_FB_2020_2Mūsų mieli pastovūs ir nauji EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonio dalyviai, norime jus 2020 metų gegužės 16 d. jau aštuntą kartą pakviesti prie starto linijos Trakuose.

Aštuntajame EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonyje jūs galėsite tradiciškai pasirinkti klasikinę pusės maratono rungtį, 10,5 km, 5 km rungtis, mūsų jaunieji bėgikai stos prie 1 km starto linijos o sportiškosios šeimos kurios turi dar visai nesenai gimusius busimuosius čempionus galės įveikti „1 km šeimų rungtį“ vežant savo atžalas vaikiškajame vėžimėlyje. Artėjančiajame pusmaratonyje jums pasiūlysime ir visai naują rungtį tai estafetė – 2×10,5 km. Į estafetinių bėgimų rungtis 2020 metais mes jus pakviesime ne tik Trakuose, bet ir kituose mūsų renginiuose, tad komandinio varžymosi mėgėjai tai galės išbandyti net 6 kartus (Druskininkai, Trakai, Vilnius, Vilniaus r.) o apie tai kur dalyvauti ir kaip bus paskatinti mūsų aktyviausios komandos, informacijos daugiau rasite mūsų svetainėje www.sportorenginiai.lt .

2020 metais EUROVAISTINĖS Trakų pusmaratonis bus jau ne vienišas o turės ir draugą tai Druskininkų pusmaratonis (2020 04-05) Šiam renginių ciklui bus pagamintas specialus bendras medalis atspindintis konkretų renginį bei renginių ciklą bei padalintas į dvi dalis. Finišavus viename iš minėtų pusmaratonių po finišo jūs gausite konkrečiam renginiui skirtą medalio dalį. Finišavus abejuose renginiuose surinksite pilną medalį.

O patys ištikimiausieji ir greičiausi mūsų bėgikai pasibaigus pusmaratonių maratonui bus įvertinti ir apdovanoti.

Prisimink ir pajusk akimirkas – Eurovaistinės Trakų pusmaratonis 2019

Tad nieko nelauk ir jau dabar spausk REGISTRACIJOS mygtuką ir aišku nepamiršk kas antrą sekmadieni sudalyvauti mūsų treniruotėse.

druskininkai_logo_WEB-SMALLJau greitai startuos ir nauja Druskininkų pusmaratonio svetainė o jei nori sutaupyti registruokis iškarto į abu renginius DRUSKININKAI + TRAKAI   Registruokis su nuolaida iškarto į abu renginius.