SVARBI INFORMACIJA. NAUJA RENGINIO DATA!

nauja-data-social-media-postGerbiami esami ir būsimi Eurovaistinės Trakų pusmaratonio dalyviai,

atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl visame pasaulyje esančios pandemijos ir paskelbto karantino Lietuvoje dėl koronoviruso (COVID-19) norime užtikrinti visų Jūsų ir mūsų sveikatos saugumą, todėl EUROVAISTINĖS TRAKŲ PUSMARATONIS perkeliamas į š. m. rugpjūčio 22 dieną.

Nors visi labai laukėme šio kasmetinio ir tradicinio renginio Trakuose ir buvome parengę daug staigmenų ir pramogų renginio metu, vis dėlto nenuliūskime. Jų bus dar tikrai daugiau!

Renginys įvyks ir šiai dienai yra planuojamas 2020 metų rugpjūčio 22 dieną.

Tradiciškai vyks klasikinė pusės maratono rungtis, 10,5 km, 5 km bėgimai, jaunieji sportininkai stos prie 1 km starto linijos, o sportiškosios šeimos, kurios turi dar visai neseniai gimusius būsimus čempionus, galės įveikti 1 km šeimų rungtį, vežant savo atžalas vaikiškajame vėžimėlyje. Pirmą kartą šio Trakų renginio istorijoje vyks ir estafetė 2×10,5 km – ,,Bėk su draugu“.

Pačiame Trakų centre žiūrovų ir dalyvių lauks daugybė pramogų ir įvairūs renginio rėmėjų bei partnerių pasiūlymai ir dovanos.

Visų dalyvių lauks ir unikalūs medaliai. Tai dar viena įdomi naujovė Lietuvos bėgimų padangėje – unikalūs dvigubi medaliai. Vieną dalį medalio galima bus gauti birželio 20 dieną, vyksiančiame Druskininkų bėgime (realiame arba virtualiame atsižvelgiant į tuometinę esamą situaciją šalyje), o antrąją – Trakuose. Šiemet bėgimų organizatoriai nusprendė bėgikams, kurie įveiks klasikinio pusmaratonio nuotolį, padaryti bendrą įskaitą iš dviejų etapų bei pagaminti jungtinį medalį. Jei esate medalių kolekcininkai, tai mielai kviečiame dalyvauti šiuose renginiuose ir paįvairinti savo kolekciją dvigubu Druskininkų ir Trakų pusmaratonių medaliu.??

Tikimės, kad sportuoti nenustosite ir susitiksime rugpjūčio 22-ąją antroje Lietuvos sostinėje – Trakuose!

Naujai renginio datai galios tie patys bilietai (registracija), tad papildomai kreiptis niekur nereikia.