Greičio ratai 2022

Greičio ratai 2022 m

Nuostatai

RENGINYS BUS VYKDOMAS PAGAL TUO METU GALIOJANČIOS RIBOJIMUS IR REIKALAVIMUS SUSIJUSIUS SU COVID-19 PANDEMIJA

BENDROJI DALIS

VšĮ Nesustabdomas bėgimas (bėgimo klubas Volvere run) kartu su asociacija „Sporto renginiai“ 2022 m. rugsėjo 24 dieną, Vingio parko stadione rengia 700 m bei estafetinio bėgimo 5×1000 m varžybas.

Renginys skirtas paminėti Vilniaus 700 metų jubiliejų.

Prie renginio prisideda asociacija „Sportas visiems“, renginys yra #BEACTIVE NIGHT projekto dalimi, kuris yra finansuojamas Erasmus+ lėšomis.

Esant nepalankiai pandeminiai situacija dėl COVID -19 ir su tuo įvestais ribojimais, organizatoriai pasilieką sau teisę varžybas atlikti – virtualiai.

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

Plėtoti ryšius su Vilniaus ir kitų miestų bėgimo klubais.

Populiarinti bėgimą ir lengvąją atletiką Lietuvoje.

Gausinti masinių renginių skaičius Vilniuje ir miesto gyventojų aktyvumas.

Skatinti bėgimą, kaip sveiką gyvenimo būdą.

Išaiškinti pajėgiausias renginio komandas.

RENGINIO ORGANIZATORIŲ ATSAKOMYBĖ IR PAREIGOS

 1. Registruoti renginio dalyvius, nori ir išduoti numerius.
 2. Reklamuoti renginius ir pradėti viešųjų ryšių kampaniją, siekti populiaraus bėgimo ir sutraukti kuo didesnį skaičių dalyvių.

VARŽYBŲ NUOTOLIAI

 • 700 m bėgimas moterims;
 • 700 m bėgimas vyrams;
 • estafetės 5×1000 m bėgimas (vyrai) – 20 komandų;
 • estafetės 5×1000 m bėgimas (moterys) – 20 komandų;
 • estafetės 5×1000 m bėgimas (mišri, komandoje kitos dvi moterys) – 20 komandų.

VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS

2022 m. rugsėjo 24 d., Vilnius, Vingio parko stadionas

18.30 val. – 700 m bėgimas (su triračiais);
18.45 val. – 700 m bėgimas moterims;
18.55 val. – 700 m bėgimas vyrams;
19.10 val. – estafetės 5×1000 m bėgimas (mišri);
19.40 val. – estafetės 5×1000 m bėgimas (vyrai);
20.10 val. – estafetės 5×1000 m bėgimas (moterys).

DALYVIAI

 1. Varžybose gali dalyvauti visi nori, užpildyti dalyvio kortelę. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia ir niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu bėgime susijusią (tame reikia su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) Rizika yra įsipareigojusi dėl nereikšmingo renginio organizatorių įvairių pretenzijų, bei tai patvirtinančio savo parašu. Bėgikai, atsiimdami numerį, reikia turėti asmens dokumentą. Uždavimai, dalyvaujantys renginiai atsako į savo vaikus, globėjai arba treneris.
 2. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimas savaime sutinka, kai renginio organizatoriai Visa renginio metu padarytas vaizdo ir filmuotą medžiagą gali laisvai, be atskiro sutikimo, naudoti rinkodaros tikslais.
 3. Registruojant estafetę registracijos formoje skiltyje – Komanda būtina savo ir komandos draugo nurodyti IDENTIŠKUS komandos pavadinimus.
 4. Komandą sudaro 5 bėgikai, vienas bėgikas negali bėgti kelių etapų.

SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

 1. Kiekvienas dalyvis, varžybose privalėjo turėti ant marškinėlių tvarkytų fiksuotų numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.
 2. Dalyviams bei juos palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz .: dviračius, riedučius, riedlentes, ir kitas ratuotas transporto priemones. Dalyviai, pažeidęs šį nuostatų punktą, bus diskvalifikuotas.
 3. Dalyviams varžybų metu draudžiama naudotis bet kokia asmenine palyda. Pažeidusieji ši taisyklė dalyviai bus diskvalifikuojami.
 4. Renginio metu draudžiama trasoje vedžiotis bet kokius gyvūnus.
 5. Varžybų dalyviams nors, kiek nukrypti iš bėgimo takelio yra draudžiama, varžybos vykdomos pagal lengvosios atletikos taisykles. Dalyviai, pažeidė šią taisyklę, bus diskvalifikuojami.
 6. Bet kokios dalyvių pretenzijos turi būti pateiktos raštu varžybų vyr. teisėjui ne vėliau kaip per 30 minučių po varžybų pabaigos. Dalyvis, pateikdamas pretenziją, privalo sumokėti 30 eurų mokestį, kuris turi būti tik tuo atveju, jei apeliacinė komisija (maratono direktorius, vyr. Teisėjas) pretenziją patenkins. Kol dalyvis nesumoka šio mokesčio, pretenzijos nesvarstomos.

APDOVANOJIMAI

1 vieta – nugalėtojų taurė, ……

2 vieta – nugalėtojų taurė, ……

3 vieta – nugalėtojų taurė, …………….

DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS

700 m:

 1. užsiregistravusiems iki 2022 m. rugsėjo 18 d. – 6 Eur.;
 2. užsiregistravusiems 2021 m. rugsėjo 19 d. – 24 d. – 10 Eur.

5×1000 m:

 1. užsiregistravusiems iki 2022 m. rugsėjo 18 d. - 6 Eur. (komandai – 30 eurų);
 2. užsiregistravusiems 2021 m. rugsėjo 19 d. - 24 d. - 10 Eur. (komandai 50 eurų).

DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS

Visi dalyviai registruojasi internetinėje vietoje – www.sportorenginiai.lt

Registracija internetinėje vietoje vyksta iki 2022 metų rugsėjo 23 d. 24.00 val. Dalyvių numerius ir laiko matavimo elektronines mikroschemas atsiimti bus galima atsiimti atvykus į starto vietą.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

 1. Asociacija „Sporto renginiai“, juridinis asmens kodas: 301119747, buveinės adresas: Parko g. 2 Juodšiliai, Vilniaus r. info@sportorenginiai.lt , yra duomenų valdytojas, atsakymai už asmenis, dalyvaujantys „Greičio ratai 2021“ renginiai, pateiktų duomenų rinkimą ir tvarkymą.
 2. Asociacija „Sporto renginiai“ taip pat yra interneto svetainės www.sportorenginiai.lt valdytojas.
 3. Dalyviai duomenys pateikiami užpildyti registracijos formą www.sportorenginiai.lt svetainėje. Šie duomenys tvarkomi įstatymų duomenų valdybos interesai – „Greičio ratai 2022“ renginio organizavimas, jo įgyvendinimas ir dalyvavimo dalyvavimas jame tikslais:

3.1. informacija apie vardą, pavardę, gimimo datą, taip pat apmokėjimo už registraciją duomenys yra tvarkomi dalyvavimo paslaugų pirkimo (užregistravimo) dalyvaujančių renginių apdorojimui, administravimui;

3.2. informacija apie telefono ryšį numerį, el. pašto adresas, gimimo data, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenis apie pasiektus rezultatus renginyje (laikas, užimtą vietą) tvarkomi informavimo ir renginio organizavimo tikslai (aktuali informacija apie renginį išsiųsti, rezultatai ir laimėtojų nustatymas, apdovanojimų nustatymas, nustatymas, buvimas dalyvaujama renginyje (pagal lytį, amžių), ir kt.);

3.3. informacija apie dalyvio vardą, pavardę ir el. pašto adresas taip pat tvarkoma tiesioginės rinkodaros tikslu, jei dalyvis su tuo iš anksto sutinka.

 1. Dalyvis turi pateikti 3.1. ir 3.2. p. nurodytus duomenis registracijai įvykdyti bei įgyvendinti renginio tikslus.
 2. Duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, amžiaus grupę, lytį, pasiektą rezultatą (laikas, užimtą vietą), taip pat miestą ir šalį yra viešas skelbimas internetinėje svetainėje adresas www.sportorenginiai.lt siekiant užtikrinti rezultatų aiškumą, registruojantis dalyvauti renginyje, dalyviškai sutinkamas, kad šie duomenys būtų viešai skelbiami internetinėje svetainėje.
 3. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimas savaime sutinka, kai renginio organizatoriai vizos renginio metu padarys vaizdo ir filmuotą medžiagą laisvai ir be atskiro sutikimo naudotų rinkodaros tikslų, pvz., Socialiniuose tinkluose, internetinėje vietoje ir kt.
 4. Dalyvio duomenys saugomi:

7.1. duomenys apie dalyvio telefono ryšio numerį, el. pašto adresas – 5 metus nuo dalyvavimo užsiregistravimo dalyvauti renginyje dienos;

7.2. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, gimimo datą, lytį, šalį, miestą, taip pat duomenis apie pasiektus rezultatus renginyje (laikas, užimtą vietą) – statistika/istoriniai tikslai ir nėra ištrinami;

7.3. duomenys apie dalyvio vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, el. pašto adresas tiesioginės rinkodaros tikslu – 5 metai nuo tokio sutikimo davimo.

 1. Dalyvis turi teisę prašyti, kad asociacija „Sporto renginiai“ leistų susipažinti su dalyvavimo asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą.
 2. Jei duomenys yra tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, dalyvis turi teisę bet kada nesutikti su tokiu duomenų tvarkymu. Šią teisę dalyvis gali įgyvendinti informavęs el. pašto adresas info@sportorenginiai.lt
 3. Dalyvis turi teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai dėl asociacijos „Sporto renginiai“ veiksmų (neveikimo), kuris, dalyvavimo nuomone, yra pažeidžiamos teisės aktų nuostatos.

Privatumo taisyklės

REGISTRACIJA    DALYVIAI

Jei tau kilo neaiškumu ar nori registruoti savo komandą, rašyk mums –  info@sportorenginiai.lt

Galima atsiųsti ir  excel forma  –  info@sportorenginiai.lt