Netradicinis estafetinis bėgimas sukvietė sporto mylėtojus į Vingio parką

20220924_Alfredas_Pliadis_AL6_6102Rugpjūčio 24 dieną Vilniaus Vingio parko lengvosios atletikos stadione trečią kartą surengtas netradicinis estafetinis bėgimas „Greičio ratai“. Bėgimo klubo „Volvere Run“ ir asociacijos „Sporto renginiai“ suorganizuotame renginyje sportininkai varžėsi estafetėje 5×1000 m.

Vyrų komandų tarpe nugalėjo „Ereliai Squad ir draugai“. Ši komanda finišavo per 13 min. 33,6 sek.

Antrąją vietą užėmė „Love Streams Running“ (13.38,8), trečiąją – „Volvere Run 1“ (15.00,2).

Moterų estafetėje greičiausios buvo „SSC RomasS“ atstovės – 16 min. 51,2 sek. Antroji vieta atiteko „Volvere Run 3“ (18.01,1), trečioji – „Palmiros ir Irinos“ (17.48,4).

Populiariausioje mišrioje grupėje užtikrintai nugalėjo „Ereliai Squad“ (15.03,3). Antroje pozicijoje liko „NEKO greitai“ (17.23,8), trečioje – „Volvere Run 5“ (17.31,3).

Kaip teigė šio renginio sumanytojas, žinomas Lietuvos vidutinio nuotolio bėgikas, olimpietis Vitalijus Kozlovas, tai yra unikalus bėgimas, nes tokio daugiau niekur nėra. Taip pat norėjosi turėti renginį po Vilniaus maratono, kad bėgikai galėtų išmėginti savo jėgas ant greičio.

Šių metų renginys taip pat buvo skirtas paminėti artėjantį Vilniaus 700 metų jubiliejų. Dėl to jame buvo naujovė – 700 m bėgimas.

Šio bėgimo nugalėtojais tapo Vladas Navagrudskas (1.58,1) ir Neringa Norkutė (2.12,1).

Dar vienas būrys renginio dalyvių varžėsi triračiais. Greičiausi buvo Deividas Podobajevas ir Gabrielė Bitinaitė.

Prie renginio tradiciškai prisidėjo Vilniaus miesto savivaldybė, asociacija „Sportas visiems“, o šiemet šios varžybos tapo #BEACTIVE NIGHT projekto dalimi.